Затвори рекламата

Samsung BlueСлед реванш между южнокорейския Samsung Blue и европейския Fnatic, спонсорираният от Samsung отбор може да празнува победа. Вълнуващият мач между двамата титани завърши с чиста победа за Samsung Blue в 42-ата минута с резултат 11:16 и разлика от 10 000 злато. Синият отбор на Samsung вече се изправи веднъж срещу Fnatic на тазгодишното Световно първенство по League Of Legends, когато не беше достатъчен и претърпя загуба, поради което, за разлика от сестринския си отбор Samsung White, не може да се похвали с чист резултат, но все пак печели втората групова фаза с чиста ръка.

Преди мача с Fnatic днес, Samsung Blue игра срещу китайския LMQ, но както се очакваше, те не получиха нито един шанс и след 47 минути от мача южнокорейците имаха Dade (Kassadin) в средата, Acorn (Maokai) отгоре, Spirit (Rengar) jungle, Deft (Twitch) в състава ) Поддръжката на ADC и Heart (Janna) е готова. Втората групова фаза на турнира приключи днес, а от 3 октомври можем да очакваме плейофите, където отново ще наблюдаваме представянето на двата отбора на Samsung.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ / / < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung Blue