Затвори рекламата

Samsung БялоОтне само 4 мача и първият четвъртфинален ден от тазгодишното Световно първенство на League Of Legends беше свършена работа. Samsung White се справиха със своя северноамерикански конкурент в лицето на TSM почти без колебание и въпреки че допуснаха първото си поражение в турнира от четвъртфиналните серии, те се класираха за полуфиналите с резултат 3:1 на печели и елиминира Team Solo Mid.

TSM и техният екип със звезди имаше трудности от първата игра, когато загубиха с краен резултат 9-3 и не се подобриха много във втората игра, Samsung White буквално ги смаза по време на нея и бяха само на една загуба от елиминиране след унищожаване на техния нексус. Но в третия мач TSM изненадаха и някак успяха да победят отбора на Южна Корея, но в четвъртия мач те се "справиха" и победиха звездния отбор, благодарение на което вече ще играят за място на финалите следващата събота , срещу американския Cloud9 или сестринския им Samsung Blue, те ще се борят за място на полуфиналите утре от 07:15.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ / / < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung Бяло